II Ogólnopolski Maraton Matematyczny Banachiada – wyniki

Dnia 14 marca 2014 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu odbył się II Ogólnopolski Maraton Matematyczny „Banachiada”. W konkursie wzięło udział 36 drużyn, spośród których siedem uzyskało tytuł laureata (tabela nr 1), a pozostali tytuł finalisty (tabela nr 2).

W dniu 31 marca 2014 r. o godz. 11:00 w ZSTiO Jarosław odbędzie się uroczyste podsumowanie II Ogólnopolskiego Maratonu Matematycznego „Banachiada”, w czasie którego nastąpi rozdanie nagród laureatom oraz pamiątkowych dyplomów wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom.

Rozdanie nagród zostanie poprzedzone wykładem dr Bronisława Pabicha członka Zarządu Głównego SNM nt. „Reguła Pappusa – Guldina”.

Laureaci II Ogólnopolskiego Maratonu Matematycznego „Banachiada”

Tabela nr 1

LP. Imiona i nazwiska uczniów Nazwa Szkoły Opiekun
1. Anna Matrejek
Julia Lasek
Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu Anna Konarska
2. Beata Barszczak
Sylwia Piwoda
Gimnazjum Publiczne im. Ks. Bronisława Markiewicza w Pruchniku Jowita Kwaterczak
3. Tomasz Fitał
Dominik Maciąg
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kolbuszowej Helena Mazan
4. Adrian Krzemiński,
Rafał Ćwiek
Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły w Leżajsku Urszula Grzywna
5. Natalia Serwin
Dominik Baran
Zespół Szkół w Drohojowie
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
Ewa Kiczor
6. Mateusz Korona
Grzegorz Uriasz
Gimnazjum Nr 1 w Miejskim Zespole Szkół Nr 5 w Krośnie Ewa Urbanek
7. Weronika Makowska
Damian Sobolewski
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu Elżbieta Żurawska

Finaliści II Ogólnopolskiego Maratonu Matematycznego „Banachiada”

Tabela nr 2

Imiona i nazwiska uczniów Nazwa Szkoły Opiekun
Wojciech Korniak
Jakub Stec
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli Wiesława Bednarzewska
Andżelika Sabatowska
Izabela Demczyk
Publiczne Gimnazjum w Boratynie Iwona Błaszczak
Paulina Szwajczak
Jakub Blok
Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich w Jarosławiu Barbara Frendo
Michał Wyskiel
Radosław Rabczak
Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej Robert Grzesik
Witold Zardzewiały
Patrycja Bieniasz
Zespół Szkół w Gaci Renata Wrona
Ewa Homik
Joanna Biedroń
Katarzyna Rokosz
Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego Dorota
Jancarz – Pich
Anna Kupińska
Anna Mnich
Gimnazjum w Węgierce Jolanta Janduła
Magdalena Grzywacz
Piotr Wiącek
Zespół Szkół nr 3 w Stalowej Woli
Gimnazjum nr 5
Grażyna Kopera
Katarzyna Chęć
Agnieszka Pajda
Zespół Szkół w Cieszacinie Wielkim Ewa Kulikowska
Katarzyna Ciuba
Bartosz Kamecki
Zespół Szkół – Gimnazjum w Rokietnicy Beata Magdziak
Mateusz Jarosz
Łukasz Mołoń
Zespół Szkół w Rozborzu Długim
Gimnazjum Publiczne w Rozborzu Długim
Ewelina Maślanka
Damian Szydłowski
Piotr Linek
Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Oleszycach Danuta Mulińska
Natalia Korba
Krzysztof Tonia
Niepubliczne Gimnazjum „ Morawa” Iwona Paszkowska
Natalia Kałamarz
Kacper Tonia
Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Małgorzata Posiak
Izabela Naspińska
Jakub Naspiński
Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół w Wiązownicy Joanna Prymon
Aleksandra Kalita
Magdalena Momot
Gimnazjum w Łowcach Magdalena Romanik
Wiktor Kielar
Jarosław Pawlik
Gimnazjum im. Anny Jenke w Adamówce Katarzyna Rusinek
Beata Posłuszny
Marcin Białek
Gimnazjum nr 1 im. 11 Listopada w Kolbuszowej Maria Sito
Grzegorz Wryk
Jakub Klarycki
Gimnazjum Katolickie im. bł ks Jerzego Popiełuszki w Stalowej Woli Małgorzata Skoczeń
Aleksander Socha
Hubert Kycia
Publiczne Gimnazjum w Dąbrowicy Anna Skrzyńska
Gabriela Sygnarowska
Bartosz Hryń
Zespół Szkół w Świętem Alina Soja
Dominik Starzyk
Jakub Kozimor
Zespół Szkół w Zapałowie
Gimnazjum Publiczne w Zapałowie
Kazimiera Starzyk
Paula Gerczak
Ilona Nietrzeba
Gimnazjum Nr 1 im. bpa Ignacego Krasickiego w Radymnie Elżbieta Stefaniuk
Łukasz Lenart
Adrian Wójcik
Społeczne Gimnazjum w Targowiskach Marta Tomala
Katarzyna Urbanek
Aleksandra Osada
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. św. Królowej Jadwigi Alina Walter
Przemysław Jabłecki
Mateusz Kubicki
Publiczne Gimnazjum nr 1 im ks. Prałata pułkownika Tadeusza Dłubacza w Birczy Małgorata Wandrowska
Bartosz Rzucidło
Sławomir Kalandyk
Gimnazjum w Trzebownisku Beata Wiśniewska
Paweł Ratuszniak
Dariusz Wąsik
Zespół Szkół w Ostrowie Mariusz Zimoński
Elżbieta Żarów
Dawid Pałys
Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach Dolnych Gimnazjum nr 1 Aneta Żarów

Wyniki zbiorcze

Kod Suma Miejsce
14/03/2014/33 275 1
14/03/2014/10 268 2
14/03/2014/16 260 3
14/03/2014/19 235 4
14/03/2014/32 234 5
14/03/2014/09 215 6
14/03/2014/14 206 7
14/03/2014/22 193 8
14/03/2014/31 190 9
14/03/2014/26 168 10
14/03/2014/15 167 11
14/03/2014/28 160 12
14/03/2014/23 144 13
14/03/2014/02 136 14
14/03/2014/30 135 15
14/03/2014/27 131 16
14/03/2014/07 130 17
14/03/2014/37 129 18
14/03/2014/05 119 19
14/03/2014/25 115 20
14/03/2014/36 101 21
14/03/2014/24 100 22
14/03/2014/06 98 23
14/03/2014/34 98 23
14/03/2014/21 97 25
14/03/2014/17 95 26
14/03/2014/11 94 27
14/03/2014/04 90 28
14/03/2014/29 88 29
14/03/2014/38 83 30
14/03/2014/35 76 31
14/03/2014/13 74 32
14/03/2014/12 72 33
14/03/2014/20 62 34
14/03/2014/18 61 35
14/03/2014/08 54 36